Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 APK (MODs, Unlimited money) Download on Android

Advertisement

Bilgi Yarmas – Zeka Oyunu 1 APK MODs Unlimited money Download on Android

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu Download .APK MODDED for Android

you can download the latest Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu .APK Mod file For Android
Playstore id = com.snstu.zekaoyunu.bilgiyarismasi

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu Information

Version 1
Category Word
Size 96MB
uploaded by https://modunlimit.com/
Updated 2021-09-23
Required APP Android 4.3+
Totall Download 50,000+

What Is New

DOWNLOAD

Total votes:

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 APK (MODs, Unlimited money) Download on Android ★ En iddialı Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu ile karşınızdayız. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun.

★ Türkiye’de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi. Bilgi Yarışması

★ 50.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız.

★ Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takip edin. Bilgi yarışması internetsiz ile keyifler tavan olacak.

★ Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Trivia oyunları nın en güçlü rakibi. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. Online bilgi yarışması formatında eğlenceli bir bilgi yarışı. Genel Kültür Bilgi Yarışması severlerin vazgeçemeyeceği bir seçenek.

★ Zaman geçiren oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan milyoner oyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ile zirvelerde yaşatıyor. 2020 oyunları arasında soru cevap , çoklu zeka oyunlarının lideri. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlar arasında parlayan bir kelime oyunu.

★ Genel Kültür yarışması ile milyoner ol, puanları topla. Başarı kilitlerini aç. Lider sıralamasında Bilge Yarışmacılar arasına gir. Zekanı göster.

*************************************************
Oyunumuzda 6 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı
◉ Kesin Doğru Cevap joker hakkı

★ Zeka oyunları severler için en kapsamlı ve en güzel seçenek. Zeka oyunları büyükler için kategorisinin lideri. Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından, kim milyoner oyunu ndan hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin.

★ Kim milyoner formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun. Kelime kategorisindeki en iyi bilgi yarışması. Çevrimiçi ve çevrimdışı oynama imkanı ile internete mecbur değilsiniz. Şaşırtıcı ve Eğlenceli sorular ile Her yaş için eğlenceli.

★ Oyundaki para gerçek değildir, yalnızca eğlence amaçlıdır. Öğretici oyunlar ve Soru cevap oyunları seven herkesi bekleriz.
★ We are here with the most ambitious Quiz – Brain Game. It is a game that everyone who solves intelligence tests and who is passionate about intelligence questions will follow the latest contests.

★ contest that comes to mind is mentioned first game in Turkey. The first of the competition games! The fun of the competition with the newest, best intelligence questions among the current games. Knowledge competition

★ You will not see a question for the second time with our 50,000-question, large pool prepared by experts. We are here with a full quiz.

★ Thousands of questions in economy, finance, health, diet, general culture and hundreds of categories! Follow us for new free games and general culture quiz. The quiz will be on the ceiling with the internet.

★ One of the most entertaining of the mind games. Play quiz instead of okey 🙂 The strongest rival of Trivia games. The best option in intelligence games. A fun quiz in the online quiz format. General Culture Quiz is an indispensable option for lovers.

★ Our millionaire game, which is one of the top places among time-consuming games, is enjoying the quiz at the summits with questions prepared by experts. Question and answer between 2020 games, the leader of multiple intelligence games. A shining word game among the hardest games and the most fun games.

★ Become a millionaire with the General Culture competition, collect points. Unlock success. Be among the Wise Competitors in the leaderboard. Show your intelligence.

*************************************************
There are 6 jokers in our game:
*************************************************

Arama Phone Call wildcard right
Cevap Double Answer wildcard right
Sor Ask the audience joker right
◉ Change Question wildcard right
◉ Half-Half Joker right
Doğru Definitely Correct Answer wildcard right

★ The most comprehensive and beautiful option for those who love intelligence games. Intelligence games is the leader of the category for adults. If you like intelligence test and intelligence games, you will not be able to stop playing this free game if you like mind game and brain puzzles, who love millionaire game.

★ You will have a lot of fun with our quiz game prepared in the millionaire format. It is a game that everyone who solves intelligence tests and who is passionate about intelligence questions will follow the latest contests. The best quiz in the word category. You do not have to internet with the possibility of playing online and offline. Fun for All ages with Amazing and Fun questions.

★ Money in the game is not real, it is for entertainment purposes only. We welcome everyone who likes tutorial games and question and answer games.
Yepyeni, dolu dolu bir Bilgi Yarışması sizlerle…

You may also like